Porady

Dodatkowe atrakcje na przyjęcia dla dzieci — poznaj propozycje od ekspertów z firmy IKI Studio!

• Zakładki: 3


Urodziny oraz inne przyjęcia dla dzieci to wspaniała okazja na oddanie się zabawie z najbliższymi i rówieśnikami. Bardzo ważnym elementem każdej imprezy są atrakcje, ponieważ bez nich zabawa nie byłaby tak udana. Jakie atrakcje dodatkowe warto wziąć pod uwagę?

Piniata

Znana w kulturze latynoskiej piniata cieszy się coraz większą popularnością zarówno podczas urodzin, jak i innych tematycznych przyjęć dla najmłodszych. Cała zabawa polega na strącaniu kuli wypełnionej w środku słodyczami za pomocą specjalnych kijów. Zwykle robi się to z zawiązanymi oczami, a sama piniata nie musi wcale mieć kształtu kuli. Zamiast tego, z powodzeniem wybrać można ulubione postaci czy zwierzęta. Milusińscy będą mieli ubaw, próbując zebrać jak najwięcej wylatujących z piniaty słodkości.

Malowanie twarzy

Lubianą przez małych uczestników przyjęć atrakcją jest malowanie twarzy. Warto wynająć do tego uzdolnionych artystów, którzy na buziach dzieci stworzą prawdziwe arcydzieła. Szczególnie lubianymi malunkami są motyle, tygrys czy inne zwierzęta.

Magik

Bez dwóch zdań zatrudnienie na przyjęcie dla dzieci magika spotka się z bardzo entuzjastycznym odbiorem przez uczestników. Tacy animatorzy nie tylko pokazują dzieciom zapierające dech w piersiach sztuczki, ale potrafią także bardzo szybko nawiązać z nimi kontakt i zachęcić do zabawy nawet najbardziej opornych.

Propozycji na dodatkowe atrakcje na przyjęcia dla dzieci jest wiele. Warto wybierać je, sugerując się wiekiem i zainteresowaniami maluchów.

Fot. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
5 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *