Ciekawe Rozwiązania

Dom modułowy – główne zalety

• Zakładki: 12


Rozważasz zamówienie domu modułowego zamiast postawienia budynku murowanego od zera? Przekonaj się, co zyskasz dzięki temu wyborowi. Przeczytaj artykuł i poznaj największe zalety domu modułowego, które sprawiają, że zdobywa coraz większą popularność.

Zamawianie domu modułowego

Zalety domu modułowego ujawniają się już we wczesnym etapie budowy. Przede wszystkim dom modułowy jest znacznie tańszy od klasycznego, co ma duże znaczenie przy inwestycji w budynek mieszkalny. Po drugie oczekiwanie na zakończenie budowy trwa nieporównywalnie krócej, bo niekiedy wyłącznie… 7 dni roboczych.

Zamawiając budynek na stronie Domymodulowe.info, otrzymujesz gwarancję trwałości wynoszącą 10 lat. Nie musisz zdobywać pozwolenia na budowę ani wynajmować architekta do oceny, czy preferowany układ mieszkalny da się osiągnąć. Dom modułowy BraHus® wykonywany jest z materiałów certyfikowanych i w sposób ekologiczny.

Jakość domu modułowego

Wśród korzyści domu modułowego BraHus® nie może zabraknąć kwestii wysokiej jakości wykonania. Budynek ma wysoki współczynnik izolacji cieplnej, wyciszenie, usztywnienie konstrukcji. Elewacja i dach są wodoszczelne, a ściany dodatkowo izolowane pianą PUR zapobiegającą wnikaniu wilgoci.

Nowoczesny dom modułowy BraHus® pozwala na zastosowanie ogrzewania podłogowego, paneli fotowoltaicznych, pompy ciepła, przydomowej oczyszczalni. Jeżeli w przyszłości kupisz grunt w innym miejscu, będziesz mógł… przenieść obecny dom do nowej lokalizacji. Pod względem estetyki wykończenia zaś masz do wyboru kilka standardów, o których przeczytasz na stronie Domymodulowe.info.

Artykuł powstał przy współpracy z firmą Domymodulowe.info.

Zdj. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
27 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *