Ciekawe Rozwiązania

Drzwi przesuwne, składane czy rozsuwane?

• Zakładki: 13


Drzwi do szafy na wymiar różnią się od siebie gabarytami kolorem i materiałami, z których zostały wykonane. Dzięki szerokiej ofercie rynkowej szafy wnękowe można dopasować idealnie do konkretnej aranżacji. Dzięki drzwiom przesuwnym szafa stanie się meblem bardzo praktycznym i funkcjonalnym. Użytkowanie jej to czysta przyjemność. Zaoszczędzisz sporo miejsca na inne meble i elementy dekoracyjne. Przed szafą umieścisz inny mebel, lampę czy donicę z kwiatami.

Wybór drzwi do szaf wnękowych jest bardzo duży. Najczęściej kupowane są drzwi przesuwne w przypadku szaf wnękowych. Prezentują się ciekawie i dodają wnętrzu niepowtarzalnego charakteru. Salon czy sypialnia stają się wizualnie lżejsze i atrakcyjne „dla oka. Drzwi przesuwne sprawdzają się szczególnie we wnętrzach o małej kubaturze. Natomiast alternatywnym rozwiązaniem są drzwi rozkładane, które po otworzeniu przybierają ciekawy kształt.

Z kolei drzwi przesuwne ścięte montuje się najczęściej na poddaszach i wszędzie tam, gdzie jest spadek ściany. Dzięki temu zyskujesz atrakcyjne zamknięcie szafy wnękowej i sporo wolnego miejsca. Możliwość zamówienia drzwi do szafy na wymiar to duże udogodnienie dla każdego, kto szuka nietypowych rozwiązań aranżacyjnych.

Drzwi, które podniosą walory estetyczne wnętrza

Drzwi do szaf wnękowych mogą być wykonane na bazie drewna lub tworzywa drewnopodobnego. Bardzo atrakcyjnie wyglądają drzwi szklane lub z dodatkiem szklanych elementów. Duże powierzchnie szklane rozświetlają wnętrze i wizualnie je powiększają. Dlatego sprawdzą się szczególnie w małych i ciemnych pomieszczeniach. 

Artykuł powstał przy współpracy z firmą Producent szaf wnękowych do zabudowy – INDECO w Warszawie – https://www.indeco.pl.

Fot. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
23 wyświetlenia
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *