Domowe zacisze

Garderoby drewniane — retro wyposażenie w przedpokoju

• Zakładki: 14


Przedpokój jest wbrew pozorom jednym z istotniejszych miejsc w domach i mieszkaniach. Stanowi pewnego rodzaju wizytówkę, ponieważ to przedpokój każdy odwiedzający nas gość widzi jako pierwszy. Co zrobić, by miejsce to zachwycało już od momentu otwarcia drzwi?

Praktyczne wyposażenie w przedpokoju

Mimo że przedpokój to niewielkie i niekoniecznie ustawne pomieszczenie, warto zadbać o jego odpowiednią aranżację. Przestrzeń ta może być bowiem estetyczna i niezwykle funkcjonalna. To tutaj przecież zostawiamy nasze buty, kurtki i najpotrzebniejsze akcesoria, które zabieramy ze sobą, wychodząc z domu. Nie obejdzie się więc bez różnego rodzaju półek, szafek i skrytek, które ułatwią zachowanie porządku. Zazwyczaj w przedpokoju umieszczamy także niewielkich rozmiarów szafę, którą można uznać za ważniejszy element całego wyposażenia. Czy warto zamiast niej wybrać małą garderobę?

Drewniana garderoba w przedpokoju

Z całą pewnością w wywarciu wrażenia na gościach pomogą nam garderoby drewniane retro, które umieścimy w przedpokoju. Będą jednocześnie stylową ozdobą wnętrza i funkcjonalnym meblem do przechowywania kurtek i innych elementów odzieży wierzchniej, a także akcesoriów. Dużą zaletą garderób jest fakt, iż mamy szeroki wybór gatunków drewna, z którego zostały wykonane. Garderoby są także różnie wykończone, dzięki czemu jeszcze łatwiej dopasujemy je do charakteru wnętrza. To idealne rozwiązanie ze względu na estetykę oraz wytrzymałość.

Drewniane garderoby, a także inne meble z litego drewna dostępne są w ofercie firmy anzys.pl.

Fot. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
28 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *