Porady

Jak wybrać zestaw sztućców na prezent? Przegląd propozycji od ekspertów marki Gerlach

• Zakładki: 6


Każdy potrzebuje w kuchni zestawu sztućców. Ty, Twoi rodzice, siostra, kolega z pracy i para przyjaciół, którzy biorą ślub. Jednak każdy z Was będzie potrzebował czegoś odrobinę innego. Dla kolegi-singla wystarczy najprostszy zestaw na 4 osoby, ale już dla całej rodziny podczas świąt w domu rodziców przyda się zestaw z kilkudziesięcioma elementami. Aby więc ułatwić Ci wybór zestawu sztućców na prezent dla bliskich, przygotowaliśmy subiektywny przegląd kompletów od polskiego producenta Gerlach.

Jakie sztućce na prezent?

Aby nie obdarować bliskiej osoby kiepskimi sztućcami, warto przed zakupem sprawdzić naszą checklistę najważniejszych właściwości solidnych sztućców na prezent. Oto ona!

  • Czy sztućce są wykonane ze stali nierdzewnej?
  • Czy można je myć w zmywarce?
  • Ile elementów zawiera zestaw?
  • Czy potrzebuję dodatkowych sztućców – do ciast, deserów lub ryb?
  • Czy sztućce będą stosowane na co dzień czy na uroczyste okazje?
  • W jakim stylu jest wykonana wybrana zastawa?

Zestawy sztućców na prezent od Gerlach

W ofercie marki Gerlach znajdziesz zarówno zestaw sztućców 18 osób, jak i propozycje dla 6 i 12 osób. Producent przygotował komplety z liczbą elementów od 4 do aż 80 sztuk. To przede wszystkim uniwersalne komplety obiadowe, które przydadzą się w każdym domu, ale i zestawy do ryb, steków, grilla, do kawy i ciast. Na prezent dla młodych rodziców znajdą się też specjalne sztućce dla dzieci. Każdy zestaw to kolekcja sztućców z porządnej stali nierdzewnej, w macie lub połysku. Do wyboru masz m.in. serie Ambiente, Celestia, Flames, Modern i Muza, każda z innym designem. Łatwo wybrać coś dla każdego. 

Fot. Shutterstock.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
290 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *