Porady

Jakie garnki pod indukcję wybrać?

• Zakładki: 16


Garnki indukcyjne cieszą się coraz większą popularnością. I wcale nas to nie dziwi! Indukcja ma mnóstwo zalet – od nienagrzewania się płyty po prostotę utrzymania w czystości. Jednak każdy świeżo upieczony właściciel płyty indukcyjnej zadaje sobie pytanie: jakie garnki pod indukcję wybrać? 

Producenci garnków na indukcję prześcigają się w praktycznych rozwiązaniach, nowych technologiach i jakości wykonania naczyń. My dziś bierzemy pod lupę garnki pod indukcję polskiej marki Gerlach. Sprawdzamy, co oferuje nam producent i czym wyróżniają się garnki Gerlach. Czy rzeczywiście warto w nie inwestować? Zapraszamy do lektury!

Garnki indukcyjne Gerlach

Producent oferuje zarówno pojedyncze garnki, jak i całe zestawy nawet z 10 elementami. W ofercie marki znajdziemy m. in. dwie popularne linie – Simple i Superior – w różnych przedziałach cenowych. Zestaw garnków Gerlach Simple to naczynia wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej 18/10, czyli mieszanki 18% chromu i 10% niklu. Tego rodzaju stal nie tylko pięknie błyszczy i dobrze się prezentuje, ale też daje gwarancję wysokiej odporności na rdzę oraz uszkodzenia mechaniczne. Pokrywy na garnki są wykonane z hartowanego szkła. Seria Superior to również wykonanie ze stali 18/10, a dodatkowo trójwarstwowe dno z dyskiem aluminiowym, które przyspiesza gotowanie. Każdy garnek ma duże, wygodne uchwyty z silikonową podkładką, która zapobiega przegrzaniu, oraz wewnętrzną miarkę i specjalny lejek do nalewania. Do tego mamy też funkcję odcedzania, czyli dwa rodzaje sitek w pokrywce. To jedne z najlepszych garnków na indukcję dostępnych na rynku.

Fot. Shutterstock.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
16 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *