Porady

Nowoczesna umywalka łazienkowa? Poznaj Solid Surface z ekspertami Danolit!

• Zakładki: 5


Remontujesz albo urządzasz łazienkę w swoim domu? Na pewnym etapie remontu będziesz musiał wybrać nową umywalkę. Przychodzimy dziś do Ciebie z garścią informacji na temat umywalek łazienkowych i nowoczesnych materiałów, które wykorzystuje się do ich wykonania. Czy słyszałeś już o umywalkach Solid Surface? Sprawdź, co to jest, dlaczego jest tak popularne i gdzie znaleźć umywalki Solid Surface w ofercie producentów.

Czym jest Solid Surface?

Materiał Solid Surface na umywalki to kompozyt akrylowo-mineralny. Wyróżnia się trwałością i odpornością na działanie związków chemicznych. Wielokrotnie można go poddawać renowacji i jest łatwy w obróbce. Solid Surface pozwala na tworzenie nietypowych form i kształtów umywalek. Struktura materiału jest jednolita, a umywalka tworzy gładki odlew, dzięki czemu ostateczny produkt prezentuje się perfekcyjnie. Warto wiedzieć, że takie umywalki łatwo utrzymać w czystości, a na nieporowatej powierzchni nie zbierają się zanieczyszczenia. Umywalki Solid Surface zachowują dobry wygląd na wiele lat. 

Umywalki Solid Surface

Projektanci i użytkownicy wybierają Solid Surface dzięki temu, że materiał pozwala idealnie dopasować kształt i wykończenie umywalki do oczekiwań domowników. Producent umywalek Danolit zaznacza, że umywalki Solid Surface w jego ofercie zawdzięczają swoją trwałość wysokiej jakości wykonania, a całość tworzy spójny odlew bez spoin i ryzyka rozwarstwienia. Sprawdź ofertę umywalek z Solid Surface w Danolit, jeżeli szukasz nowoczesnej, trwałej umywalki do swojej łazienki.

Fot. Shutterstock.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
10 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *