Hobby

Paintball – co to jest?

• Zakładki: 21


Szukasz nietuzinkowego pomysłu na zabawę, która zintegruje pracowników Twojej firmy? A może chcesz nietuzinkowo spędzić czas z przyjaciółmi? Paintball to strzał w dziesiątkę. Na czym polega paintball i gdzie grać w paintball w Kaliszu?

Paintball – co to za zabawa?

Paintball to świetny pomysł na aktywne spędzenie czasu w większym gronie. Grupa dzieli się zazwyczaj na dwie części, które ze sobą rywalizują. Każdy uczestnik otrzymuje tzw. marker paintballowy, czyli broń przypominającą broń myśliwską. Zamiast prawdziwych nabojów z lufy wystrzeliwana jest kulka z farbą. Po trafieniu w przeciwnika kulka rozpada się, pozostawiając na jego kombinezonie kolorowy ślad.

Paintball – co zabrać ze sobą na pole „bitwy”?

Kiedy wybierzesz się na paintball Kalisz, masz gwarancję świetnej zabawy. Poligon oddalony o około 55 km od najstarszego miasta w Polsce świetnie nadaje się na scenerię takiej kolorowej, pozorowanej „bitwy”. Możecie współzawodniczyć, biegając po lesie, ukrywając się okopach i pozostałościach bunkrów.

Jedyne, co musisz zabrać ze sobą na poligon painballowy w Kaliszu, to dobry humor i zapas sił. Reszta czeka na Ciebie na miejscu  poza bronią wyposażoną w kulki wypełnione farbą na bazie żelatyny przed rozpoczęciem walki musisz się odpowiednio zabezpieczyć. Należy założyć specjalną maskę paintballową i kombinezon ochronny w maskujący wzór moro, a także zabrać ze sobą zapas kulek.

Przekonaj się, ile frajdy daje bieganie z przyjaciółmi lub współpracownikami po poligonie painballowym w Kaliszu!

Artykuł powstał przy współpracy z firmą Paintball Poligon.

Fot. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
171 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *