Porady

Portfel damski skórzany – jaki model wybrać?

• Zakładki: 5


Portfel to bardzo osobista rzecz. Miejsce nie tylko na pieniądze i karty kredytowe, ale również inne ważne drobiazgi, które każdy lubi mieć przy sobie. Skórzane portfele damskie są stylowe i funkcjonalne. Do wyboru masz różne modele. Proste, klasyczne bądź z dużą ilością przegródek. Ale jak wybrać najlepszy model? Zobacz!

Najpopularniejsze modele portfeli damskich

Na rynku dostępne są różne modele portfeli. Najpopularniejszą są jednak klasyczne modele oraz portmonetki służące do przechowywania monet i niewielkich przedmiotów. Różnią się od siebie kolorami, kształtami, rozmiarami oraz wzorami. Jedne wykonane są ze skóry licowanej, inne z poliestru lub wytrzymałej kodury.

Najczęściej wybierany jest jednak portfel damski skórzany w klasycznej odsłonie. Wytrzymały, praktyczny i poręczny. Zwykle ma prostokątny lub owalny kształt. Zapinany jest na zamek błyskawiczny, magnez lub napę. W środku mogą znajdować się różnej wielkości przegródki na karty i dokumenty, bilon oraz banknoty.

Czym się kierować przy zakupie portfela?

Wybierając damski portfel, warto wziąć pod uwagę materiał, z jakiego jest wykonany, ilość przegródek czy zapięcie. Akcesorium powinno spełniać Twoje oczekiwania. Jeśli wozisz przy sobie dowód rejestracyjny do samochodu, warto by w portfelu znalazła się odpowiednia przegroda.

Ważne jest również zabezpieczenie portfela przed kradzieżą. Jeżeli chcesz, żeby Twoje karty kredytowe były dobrze chronione, wybierz model z ochroną RFID. To tzw. klatka Faradaya. Uniemożliwia ona połączenie pomiędzy kartą bankową a czytnikiem złodzieja.

Artykuł powstał przy współpracy z firmą Barberini’s. Poznaj pełną ofertę sklepu.

Fot. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
12 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *