Domowe zacisze

3 pomieszczenia, w których sprawdzą się fronty przesuwne Indeco

• Zakładki: 15


Szafa przesuwna to rozwiązanie dobre do każdego pomieszczenia, jednak w trzech sytuacjach pełni szczególnie ważną funkcję. O jakie sytuacje chodzi? Przeczytaj o wyjątkowych okolicznościach, w których fronty przesuwne Indeco pozwalają zachować pełną funkcjonalność szafy wnękowej. Zapraszamy!

Fronty przesuwne w wąskim przedpokoju

W małym i ciasnym lub dużym, ale wąskim przedpokoju korzystanie z szafy wnękowej byłoby niemożliwe bądź trudne, gdyby nie fronty przesuwne. To właśnie dzięki nim drzwi nie potrzebują dodatkowego miejsca, by zostać otwarte. Skrzydła przemieszczają się po prowadnicach stanowiących element szafy.

Fronty przesuwne w sypialni z dużym łóżkiem

Łóżko i garderoba są podstawowymi elementami sypialni. Niestety jeśli pomieszczenie jest małe lub właściciel korzysta z dużego łóżka, wolnej przestrzeni nie zostaje zbyt dużo. Zrobisz jeden czy dwa kroki i już jesteś przy szafie. Jak zatem ją otworzyć, by wyciągnąć ubrania bądź pościel? Odpowiedzią po raz kolejny są nowoczesne fronty przesuwne Indeco. Wybierz wersję z lustrami, aby optycznie powiększyć sypialnię i móc się przeglądać podczas przebierania.

Fronty przesuwne w garażu

Trzecim miejscem, w którym pozostaje niedużo wolnej przestrzeni do poruszania się, a dodatkowo trzeba uważać na cenny przedmiot znajdujący się nieopodal, jest garaż. Ów cenny przedmiot to oczywiście samochód, w który klasyczne drzwi uchylne do szafy mogłyby uderzyć, powodując wgniecenie lub uszkadzając lakier. Jeżeli jednak wybierzesz fronty przesuwne, będziesz korzystał z szafy wygodnie, a auto pozostanie bezpieczne.

Zdj. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
40 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *