Domowe zacisze

Co zrobić, aby lepiej się poczuć?

• Zakładki: 9


Czujesz się zmęczona? Przytłaczają Cię obowiązki i nie masz jak odpocząć? Boisz się, że Twój mąż, mama lub opiekunka nie będą umieli właściwie zająć się domem i dziećmi jeśli postanowisz gdzieś wyjechać? Nie martw się, na pewno dadzą sobie radę, a Tobie należy się chwila wytchnienia.

Pojedź gdzieś sama

Co możesz zrobić dla siebie, aby lepiej się poczuć? Czasem potrzebujemy odpocząć. Wtedy dobrze wybrać się gdzieś samemu. Może samotny weekend w góralskiej chatce? W końcu znajdziesz czas na czytanie książki, słuchanie muzyki. Twój mąż lub rodzice zajmą się dziećmi – spokojnie, na pewno dadzą sobie radę. Ty natomiast będziesz mogła w końcu odetchnąć – i to jeszcze z kubkiem ulubionej kawy w ręce, podziwiając widok pięknych gór. 

Zadbaj o swoje ciało

Wybierz się do spa na kąpiel błotną, masaże lub inne zabiegi. Twoje ciało Ci za to podziękuje. Możesz zabrać ze sobą swoją najlepszą przyjaciółkę, byś miała kompankę do rozmowy. Zafundujcie sobie maseczki i zdrowe koktajle pełne witamin. Pomyśl nad masażami, które sprawią, że poczujesz się zrelaksowana. Jeżeli nie możesz sobie pozwolić na wizytę w takim salonie, zrób sobie w domu babski wieczór. Kąpiel z ziołami czy dobroczynnym olejkiem, dobre kosmetyki, które odżywią Twoją skórę i włosy, wokół wanny świece…

Romantyczny wypad we dwoje

Zapomniałaś już, jak to jest chodzić na randki, bo dawno nigdzie nie wybraliście się z mężem? Praca, dom, dzieci – wiadomo, jesteście zajęci. A może zostawcie pociechy pod opieką babci lub dziadka i wybierzcie się na ekskluzywną kolację we dwoje? W grę wchodzi również teatr, kino, koncert ulubionego zespołu. Albo wyjedźcie gdzieś sami na weekend. Urozmaićcie swoje życie erotyczne np. dzięki przebraniom – możesz założyć strój mikołajki. Zobaczycie, że pogłębicie waszą więź, która być może ostatnimi czasy nieco się spłyciła. 

Artykuł powstał przy pomocy firmy Diores bielizna inne niż wszystkie

Fot. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
14 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *