Porady

Niezawodne gry team building według ekspertów z firmy Projekt Efektywny!

• Zakładki: 7


Team building polega na budowaniu silnego zespołu, który jest niezbędny do efektywnej pracy z każdej firmie. Nie polega to jedynie na integracji, ale także na nauce. Powszechnie wiadomo, że zgrany zespół przynosi więcej korzyści niż pojedynczy pracownik. Jakie gry team building warto wybierać?

Popularne gry team building

Wszelkie działania, które mają usprawnić funkcjonowanie zespołu pracowników, mogą być poprowadzone za pomocą interesujących zabaw. Do wyboru jest mnóstwo rozwiązań tak, by można było dopasować konkretne do oczekiwanego celu. Jakie gry team building warto wybierać?

Gry tematyczne

Tematyczne gry to jedne z najczęściej wybieranych aktywności. Pozwalają one pobudzić kreatywność i chęć poszukiwania nowych rozwiązań. W ten sposób rozwijają i zbliżają do siebie zespół, który zmuszony jest pracować ramię w ramię. Motywów jest wiele, a wśród nich można wymienić świat PRL czy tournée po Dzikim Zachodzie.

Zabawy motywacyjne

Motywacja jest czynnikiem mającym bezpośrednie przełożenie na osiąganie sukcesów. Stąd tez pomysł stworzenia specjalnych zabaw motywacyjnych dla zespołów pracowników. Pomagają one dokładnie zrozumieć, czym jest motywacja i jak należy ją rozwijać.

Gry decyzyjne

Każdy pracownik w firmie w ciągu dnia podejmuje mnóstwo decyzji. Aby proces podejmowania decyzji został lepiej rozumiany przez zespół, warto zdecydować się na gry decyzyjne. Dzięki zabawom tego typu pracownicy będą mogli nauczyć się wdrażania koniecznych poprawek, które umożliwią efektywniejsze zarządzanie wszelkimi procesami.

Fot. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
9 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *