Porady

Pozew grupowy ws. Amber Gold – dlaczego warto zapisać się na niego już teraz?

• Zakładki: 9


Korzystny dla poszkodowanych wyrok sądu ws. przeciwko Amber Gold sprawił, że przygotowywany jest obecnie kolejny pozew zbiorowy. Dlaczego warto zapisać się na niego już teraz? Odpowiedź na to pytanie znajduje się w niniejszym artykule.

Korzystny wyrok ws. Amber Gold

Czy odzyskanie pieniędzy utraconych wskutek upadku Amber Gold jest możliwe? Oczywiście, że tak, a potwierdzeniem może być korzystny dla poszkodowanych wyrok sądu, który zapadł 1 lipca 2022 roku. Obecnie toczy się w tej sprawie postępowanie apelacyjne, jednak warto wiedzieć, że sąd nakazał wypłatę odszkodowań ze Skarbu Państwa opiewających na kwotę przeszło 23 milionów złotych. Co więcej, poszkodowanym należą się również w tym przypadku ustawowe odsetki.

Nowy pozew grupowy ws. Amber Gold

Pozytywny wyrok sądu z 1 lipca 2022 roku sprawił, że przygotowywany jest obecnie nowy pozew grupowy ws. Amber Gold, który zostanie jednak złożony dopiero po zakończeniu wspomnianego już postępowania apelacyjnego, a także sprawy karnej przeciwko byłej prokurator zajmującej się aferą Amber Gold. Dlaczego warto zapisać się na niego już teraz? Przede wszystkim ze względu na fakt, że pozwoli to uruchomić naliczanie odsetek od ewentualnego odszkodowania, a także uzyskać 50% zniżki na wynagrodzenie kancelarii obsługującej sprawę.

Podsumowując należy stwierdzić, że będąc poszkodowanym w aferze Amber Gold warto walczyć o odzyskanie swoich pieniędzy. Pomoc tej kwestii oferuje Kancelaria GKR Legal, przy współpracy z którą powstał niniejszy artykuł.

Fot. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
13 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *