Hobby

Sekrety małżeństwa Zenka Martyniuka. Żona, ślub i romans

• Zakładki: 18


Król disco polo, Zenon Martyniuk, od ponad 30 lat jest zakochany w jednej kobiecie. Choć w 2022 roku sieć obiegły plotki o końcu małżeństwa Zenka, wokalista zespołu Akcent stanowczo zaprzeczył jakoby miał planować rozwód z żoną. W tym roku para obchodziła 34-lecie małżeństwa. Kim jest żona Zenka Martyniuka? Jak wygląda ich związek?

Małżeństwo Zenka Martyniuka i jego żony Danuty

Żoną Zenka jest Danuta Martyniuk. Wokalista, który stworzył zespół Akcent, i jego wybranka wzięli ślub 4 lutego 1989 roku w kościele Matki Bożej z Góry Karmel w Bielsku Podlaskim, rodzinnym mieście panny młodej. Poznali się dwa lata wcześniej na majówkowym koncercie Zenka w Grabowcu – młody wokalista wypatrzył ukochaną ze sceny i zakochał się w niej od pierwszego wejrzenia. Już w sierpniu 1989 roku na świecie pojawił się ich syn, Daniel. Dziś państwo Martyniukowie mieszkają w Białymstoku z ukochanym psiakiem, maltańczykiem. Suczka Czika jest oczkiem w głowie żony Zenona.

Zenon Martyniuk – rodzina i dzieci

33-letni syn pary, Daniel Martyniuk, nie poszedł w ślady ojca i zamiast muzyki wybrał karierę… marynarza. Daniel jest absolwentem Szkoły Morskiej w Gdyni, gdzie studiował nawigację morską. Podobno odziedziczył po tacie talent wokalny, ale śpiewa tylko z nim na rodzinnych uroczystościach.

Zenek szczerze odpowiada na plotki romansie

W sieci pojawiły się doniesienia o domniemanym romansie Zenka. Okazuje się jednak, że gwiazdor spotykał się z innymi dziewczynami zanim poślubił Danutę. Plotki błyskawicznie zdementował i potwierdził, że tworzą szczęśliwe małżeństwo.

Więcej o Zenku Martyniuku i nowinkach z życia gwiazd disco polo znajdziecie jak zawsze w serwisie Disco-polo.info

Fot. Shutterstock.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
322 wyświetlenia
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *