Domowe zacisze

Jaką świecę wybrać na romantyczną kolację? Poznaj 5 zapachów, które uwodzą!

• Zakładki: 230


Jeśli romantyczną kolację przygotowujesz w domu, zadbaj o najdrobniejsze szczegóły, które rozbudzą Wasze zmysły. Przygaszone światło, ulubiona muzyka, pyszne danie, odpowiednia dekoracja stołu i zapachowa świeca w tle stworzą romantyczną atmosferę, dzięki której zapragniecie, by ta chwila trwała wiecznie. Dowiedz się, jakie zapachy sprawdzą się na romantycznej kolacji w domu!

Świece zapachowe stworzone na romantyczne okazje!

Wśród świec zapachowych znajdziemy takie, które kojarzone są przede wszystkim z takimi okazjami, jak romantyczny wieczór we dwoje, kolacja lub relaksujący wieczór z książką i kubkiem ulubionej herbaty. Zaliczamy do nich:

  • Świece o zapachu Ylang Ylang – kwiat Ylang Ylang to znany afrodyzjak, pochodzący z Azji i Australii.
  • Świece o zapachu jaśminu – kwiat jaśminu znany jest ze swoich uspokajających właściwości, ale to nie jedyny atut tej rośliny. Oprócz ukojenia nerwów, jaśmin doskonale radzi sobie z obniżonym libido.
  • Świece o zapachu wanilii – słodka wanilia pachnie zmysłowo i uwodzicielsko, jak mało która roślina.
  • Świece o zapachu cynamonu – cynamon rozgrzewa, pobudzając krążenie, doskonale sprawdzi się więc na romantycznej kolacji. Jeśli sam cynamon jest dla Ciebie zbyt duszącym zapachem, wybierz świeczkę o zapachu wanilii z cynamonem.
  • Świece o zapachu róży – róża to kwiat miłości i tak wszystkim kojarzy się jej zapach. Dodatkowo aromat róży ma właściwości kojące.
comments icon0 komentarzy
0 komentarze
677 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *