Porady

Wybieramy zastawę stołową do nowoczesnej kuchni

• Zakładki: 7


Czeka Cię kompletowanie zastawy stołowej? Chcesz znaleźć coś, co będzie pasowało do Twojej nowoczesnej kuchni? Dziś podpowiemy Ci, jak wybrać solidną, nowoczesną zastawę stołową do kuchni i czym się kierować przy zakupach. Zapraszamy do lektury!

Nowoczesna zastawa, czyli jaka?

Tradycyjna zastawa stołowa to zwykle srebrne sztućce, klasyczne, białe talerze i filiżanki. Takie komplety naczyń są zwykle owalne i utrzymane w neutralnej, jasnej kolorystyce. To uniwersalna zastawa, która pasuje do wszystkiego. Z kolei talerze i sztućce nowoczesne zazwyczaj zaskakują ciekawą kolorystyką lub kształtem. Kwadratowe albo prostokątne talerze, geometryczne wzory, wyraziste albo ciemne kolory – to wszystko cechy charakterystyczne nowoczesnej zastawy. Na sztućcach ani talerzach nie znajdziesz nadmiaru zdobień. Tutaj liczy się prostota i jakość. Nowoczesne sztućce to zwykle wysokiej jakości, starannie wykonane widelce, łyżki i noże z eleganckim połyskiem i ergonomicznym uchwytem. Zazwyczaj wykonane z odpornej na uszkodzenia i zarysowania stali nierdzewnej, z minimalistycznym wzornictwem i prostą formą. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów zastawa może służyć przez długie lata i jest bardzo wszechstronna. Pasuje do każdej kuchni i pozwala stworzyć wyjątkową aranżację stołu bez względu na okazję – na co dzień i od święta.

Szukasz zastawy stołowej dla siebie albo na prezent? Nowoczesne sztućce i naczynia to niezawodny pomysł na piękną zastawę do kuchni dla każdego.

Fot. Shutterstock.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
9 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *