Zwierzęta

Gdzie zobaczyć egzotyczne motyle w Polsce?

• Zakładki: 28


Kto z nas nie marzył kiedyś o egzotycznych podróżach? Teraz część tej wymarzonej egzotyki możesz mieć na wyciągnięcie ręki. Wystarczy odwiedzić motylarnię w Rozewiu, gdzie można podziwiać tropikalne motyle z całego świata! Podczas wizyty można oglądać te niezwykłe zwierzęta z bliska, a nawet pozwolić im na sobie usiąść. Takie atrakcje czekają na Ciebie w największej motylarni w Polsce, w Rozewiu! Sprawdź!

Motylarnia – Polska domem dla egzotycznych motyli!

Chcesz wybrać się na wycieczkę w niezwykłe miejsce, które przeniesie Cię do świata tych niezwykłych latających owadów? Takim miejscem jest motylarnia – Polska jest domem dla około 3 tysięcy gatunków motyli, a w motylarni możesz spotkać ponad 30 gatunków motyli nie tylko z Polski, ale też z najdalszych zakątków świata, między innymi z Ameryki Południowej. Setki egzotycznych gatunków motyli z kilku kontynentów lata swobodnie po całym obiekcie, a Ty możesz podziwiać najbardziej spektakularne gatunki. Wszystko to w jednym miejscu, wśród zielonej roślinności będącej naturalnym środowiskiem motyli. 

Jak przystało na największą motylarnię w Polsce, motyli nie brakuje! Nad Twoją głową lata blisko 700 kolorowych motyli! Na miejscu możesz poznać najlepsze ciekawostki na temat motyli, a przewodnik odpowie na wszystkie Twoje pytania. Wykorzystaj okazję, aby posłuchać o najciekawszych motylach na świecie. Spędzasz wakacje w okolicach Jastrzębiej Góry? Koniecznie zajrzyj do motylarni. Zdecydowanie warto!

Artykuł powstał przy współpracy z Motylarnia-Rozewie.

Fot. Shutterstock.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
42 wyświetlenia
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *